Piektdien pieķerti septiņi dzērājšoferi, no tiem seši bijuši stiprā reibumā

0
(0)

Aizvadītajā diennaktī Valsts policija uz Latvijas ceļiem apturējusi septiņus autovadītājus alkohola reibumā, no kuriem sešiem alkohola koncentrācija organismā pārsniegusi pusotru promili, liecina Valsts policijas apkopotā informācija.

Rīgas reģionā apturēti četri stipri iereibuši šoferi, Vidzemē – divi, bet Latgalē pieķerts viens autovadītājs reibumā līdz 1,5 promilēm.

Par sēšanos pie stūres, ja alkohola koncentrācija organismā pārsniedz 1,5 promiles, ir paredzēta kriminālatbildība un papildus sodam tiek konfiscēta arī automašīna, ja tā pieder pārkāpējam. Ja spēkrats pašam dzērājšoferim nepieder, tad no viņa papildus sodam piedzen naudas summu, kas var sasniegt vadītā transportlīdzekļa tirgus vērtību.

Aizvadītajā diennaktī tikai viens no pieķertajiem stiprā reibumā esošajiem autovadītājiem bija sēdies pie stūres savam transportlīdzeklim, bet pieci brauca ar sev nepiederošām automašīnām, liecina policijas apkopotie dati.

Limbažu novada Liepupes pagastā ap plkst.11.30 vīrietis, būdams 2,02 promiļu alkohola reibumā un bez transportlīdzekļa vadīšanas tiesībām, vadīja automašīnu “Volkswagen Golf”, kad tā nobrauca no ceļa un apgāzās. Negadījumā gāja bojā automašīnas pasažieris.

Valsts policijā par notikušo ir sākts kriminālprocess.

Cik noderīgs bija šis raksts?

Noklikšķiniet uz zvaigznītes, lai to novērtētu!

Vidējais novērtējums 0 / 5. Balsu skaits: 0

Līdz šim nav balsis! Esi pirmais, kas novērtē šo ziņu.

Leave A Reply

Your email address will not be published.

Tulkot »