Pirmdienas horoskops: 6. novembris

0
(0)

Horoskops pirmdienai, 6. novembrim.

AUNS

Nedēļa sākas aktīvi. Būsi gatavs iesaistīties jebkuras problēmas risināšanā. Arī tad, ja tas tevi nemaz neskar. Bet vai vajag?… Netērē enerģiju tukšgaitā.

VĒRSIS

Ļoti lietišķa diena. Parādīsi savu profesionalitāti, bet nekautrējies runāt arī par atalgojumu. Tu zini savas spējas un tās ir izrēķināmas naudas izteiksmē.

DVĪŅI

Iespējami jauni pienākumi, kuri jāpilda ar vislielāko rūpību, jo pat vismazākā kļūme var sagādāt galvassāpes. Nepaļaujies uz citiem, bet visu pieskati pats – tā drošāk.

VĒZIS

Sekmīga diena, lai kaut ko mainītu profesionālajā jomā. Var gadīties, ka seni sadarbības partneri atminas tevi ar labu vārdu un ierodas ar jauniem, interesantiem priekšlikumiem.

LAUVA

Būs tik daudz pienākumu, ka raibs gar acīm un kādā brīdī pats nesapratīsi, kā tiec ar visu galā. Patlaban lietišķā joma ir tā, kas jāsakārto, un tam spēkus nevajag taupīt.

JAUNAVA

Nedēļa sākas nemierīgi, taču vēlams neko nesasteigt un jebkurā situācijā saglabā mieru. Tā jau sena gudrība: risini un satraucies par tiem jautājumiem, ko vari ietekmēt.

SVARI

Nedēļa sākas uz pozitīvas nots: daudz smaidu, sirsnības un izpalīdzības. Tādā gaisotnē arī darbi iet no rokas un rodas jaunas ieceres. Meklē domubiedrus.

SKORPIONS

Tev patīk, ja skaidri plāni, taču lietišķajā jomā viss nevirzīsies tā, kā biji domājis. Saglabā mieru. Īstajā brīdī satiksi īstos cilvēkus un radīsies iespējas situāciju sakārtot tev par labu.

STRĒLNIEKS

Možums, optimisms un enerģija. Jau no nedēļas pirmās dienas būsi noskaņots uz pareizā viļņa un spēsi precīzi noteikt prioritātes: kas jādara vispirms un kas var pagaidīt.

MEŽĀZIS

Profesionālajā jomā gribētos lielāku konkrētību, sadarbības partnerus ar augstāku atbildības sajūtu, lielāku peļņu. Apdomā, ko un kā mainīt, lai labāk.

ŪDENSVĪRS

Dzīve var piespēlēt dažādus pārbaudījumus un sarežģītas situācijas. Notiekošo rūpīgi izanalizē un, iespējams, no šīs pieredzes gūsi noderīgas atziņas.

ZIVIS

Panākumi ļoti atkarīgi no komunikācijas spējām, un ar tām tev nav problēmu. Labi sapratīsies ar cilvēkiem un izveidosi noderīgus kontaktus. Palīdzēs arī intuīcija.

Cik noderīgs bija šis raksts?

Noklikšķiniet uz zvaigznītes, lai to novērtētu!

Vidējais novērtējums 0 / 5. Balsu skaits: 0

Līdz šim nav balsis! Esi pirmais, kas novērtē šo ziņu.

Leave A Reply

Your email address will not be published.

Tulkot »