PocketBook Viva – Eiropā pirmā e-grāmata ar revolucionāro E Ink Gallery 3 krāsu displeju

author
1 minute, 16 seconds Read

PocketBook ir laidusi klajā pirmo e-grāmatu Eiropas tirgū, kas aprīkota ar E Ink Gallery krāsu ekrānu. Jaunā produkta nosaukums ir PocketBook Viva.

Kas ir zināms
Lasītājs ir aprīkots ar skārienekrānu, kura izšķirtspēja ir 1440 x 1920 pikseļi. Tas spēj atveidot krāsu attēlus ar pikseļu blīvumu 300 ppi, un attēloto toņu skaits pārsniedz 50 000. Diagonāles izmērs ir 8″.

PocketBook Viva ir aprīkots ar funkciju SMARTlight, kas ļauj pielāgot displeja krāsu temperatūru un spilgtumu. Acu aizsardzībai tiek izmantota E Ink ComfortGaze tehnoloģija, kas samazina zilās krāsas koeficientu par 60 %, salīdzinot ar iepriekšējās paaudzes risinājumu.

Šis jaunums ir lieliski piemērots audiogrāmatu lasīšanai. PocketBook Viva ir aprīkots ar skaļruni, atbalsta sešus audio failu formātus (M4A, M4B, OGG, OGG.ZIP, OGG.ZIP, MP3, MP3.ZIP) un tam ir teksta pārveidošanas uz runu funkcija. Savienojums ar austiņām un bezvadu skaļruņiem notiek, izmantojot Bluetooth 5.2.

PocketBook Viva ir IP68 ūdensizturības korpuss. Lasītāju var iegremdēt zem ūdens (saldūdenī) līdz 2 metru dziļumam un turēt 60 minūtes. Tomēr mēs neiesakām to darīt.

Cena un gaidīšanas laiks
Ieteicamā PocketBook Viva cena Eiropā ir €599 (). Šis lasītājs nonāks pārdošanā 2023. gada pirmā ceturkšņa beigās. E-grāmata ir pieejama tikai versijā ar 64 GB iekšējās atmiņas.

Līdzīgas ziņas

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *

%d bloggers like this:

Spelling error report

The following text will be sent to our editors: