Senior Peg – kas varētu būt Lockheed Skunk Works kodolbumbvedējs Stealth, kurš zaudēja Northrop B-2 Spirit.

author
1 minute, 6 seconds Read

Hangar-B Productions vizualizētājs Ādams Bērčs (Adam Burch) ir radījis skaistus attēlus ar Senior Peg lidmašīnu, kas varētu aizstāt B-2 Spirit.

Kas ir zināms
Pirms vairākiem gadu desmitiem Lockheed Skunk Works sacentās ar Northrop Grumman par tiesībām būvēt jaunu kodolbumbvedēju ASV gaisa spēkiem. Uzvarēja projekts “Senior Ice”, un tā rezultātā tika radīts stratēģiskais bumbvedējs B-2 Spirit, kas kļuva par trešās paaudzes stealth lidmašīnu (pēc SR-71 un F-117).

Tagad, pateicoties vizualizētājam Ādamam Birčam (Adam Birch), mēs varam redzēt, kāds varētu būt bijis bumbvedējs Senior Peg, ja pirms vairāk nekā 30 gadiem Lockheed Skunk Works būtu ieguvis tiesības būvēt lidmašīnu, kas bija daļa no Advanced Technology Bomber programmas. Attēli ir balstīti uz pieejamo informāciju, kas, starp citu, projekta slepenības dēļ nav daudz.

“Senior Peg” izskatās līdzīgs otrās paaudzes lidmašīnai Lockheed F-117 Nighthawk, kas tika pieņemta ekspluatācijā 1983. gadā. Vairāk nekā 6,56 miljardi ASV dolāru tika iztērēti “stealth” uzbrukuma lidmašīnas izstrādei. Pati lidmašīna izmaksāja aptuveni 111 miljonus ASV dolāru.

Ja esat atklājis pareizrakstības kļūdu, lūdzu, paziņojiet mums, izvēloties šo tekstu un nospiežot Ctrl+Enter.

Līdzīgas ziņas

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *

%d bloggers like this:

Spelling error report

The following text will be sent to our editors: