Valsts policija Talsos aiztur Lietuvas pilsoni par automašīnas zādzību

author
2 minutes, 17 seconds Read

Valsts policijas (VP) Kurzemes reģiona pārvaldes Talsu iecirkņa amatpersonas pagājušajos Ziemassvētkos aizturēja Lietuvas pilsoni, kurš nozaga automašīnu, kā arī no citas neaizslēgtas automašīnas veica zādzību, portālu informēja VP Kurzemes reģiona pārvaldes vecākā speciāliste sabiedrisko attiecību un sadarbības jautājumos Madara Šeršņova.

Patlaban visas nozagtās mantas un transportlīdzeklis ir atgūts.

Pagājušā gada 25.decembrī ap plkst.12 VP tika saņemta informācija, ka Talsos, Voldemāra Ruģēna ielā nozagta neaizslēgta automašīna “Opel”, kura vēlāk atrasta Talsos, Fabrikas ielā – aizslēgta. Tāpat likumsargi tajā pat dienā saņēma informāciju, ka Talsos, Lielā ielā no neaizslēgta transportlīdzekļa “Mercedes-Benz” nozagta USB zibatmiņa un divas lādējamas šķiltavas, informē Šeršņova.

Likumsargi ieguva informāciju par personu, kura, iespējams, paveikusi šos noziedzīgos nodarījumus. Vīrietis, kurš atbilda norādītajām pazīmēm, jau bija sagatavojies doties uz sabiedrisko transportu, lai pamestu pilsētu, taču VP Kurzemes reģiona pārvaldes Talsu iecirkņa amatpersonas viņu aizturēja.

Šeršņova skaidro, ka vīrietis ir Lietuvas pilsonis un izdarīto atzīst. Likumsargi gan transportlīdzekli “Opel”, gan no transportlīdzekļa “Mercedes-Benz” nozagtās mantas atguva un atdeva īpašniekiem.

VP pret vīrieti ir sākts kriminālprocess par transportlīdzekļa zādzību un par zādzību, ja tā izdarīta, iekļūstot transportlīdzeklī. Saskaņā ar Krimināllikumu, par šādu noziedzīgu nodarījumu soda ar brīvības atņemšanu uz laiku līdz pieciem gadiem vai ar īslaicīgu brīvības atņemšanu, vai ar probācijas uzraudzību, vai ar sabiedrisko darbu, vai ar naudas sodu, konfiscējot mantu vai bez mantas konfiskācijas.

VP Kurzemes reģiona pārvaldes Talsu iecirkņa Kriminālpolicijas nodaļas amatpersonas turpina izmeklēšanu kriminālprocesā.

Zādzību atviegloja tas, ka automašīna nebija aizslēgta un arī tās iedarbināšana zaglim problēmas neradīja, jo automašīnas atslēgas bija atstātas aizdedzē. Tāpat otru zādzību atviegloja tas, ka automašīna nebija aizslēgta un piekļuve mantām nebija sarežģīta.

Policija atkārtoti aicina iedzīvotājus sargāt savus īpašumus un slēgt ciet durvis automašīnām, kā arī logus neatstāt atvērtus, un atslēgas neatstāt automašīnas salonā.

Policija atgādina, ka neviena persona netiek uzskatīta par vainīgu, kamēr tās vaina noziedzīga nodarījuma izdarīšanā netiek pierādīta likumā noteiktajā kārtībā.

Pievienojies un saņem svarīgākās Latvijas un pasaules ziņas!
Šis ir laiks, kad objektīva informācija par notiekošo ir svarīgāka nekā jebkad agrāk. Mēs jums sniegsim šādas ziņas. Apstipriniet savu vēlmi saņemt ziņas, nospiežot pogu "Pievienojies", un jūs nepalaidīsiet garām svarīgu informāciju par notiekošo Latvijā un pasaulē.
Pievienojies un saņem svarīgākās Latvijas un pasaules ziņas!
Šis ir laiks, kad objektīva informācija par notiekošo ir svarīgāka nekā jebkad agrāk. Mēs jums sniegsim šādas ziņas. Apstipriniet savu vēlmi saņemt ziņas, nospiežot pogu "Pievienojies", un jūs nepalaidīsiet garām svarīgu informāciju par notiekošo Latvijā un pasaulē.

Ja esat atklājis pareizrakstības kļūdu, lūdzu, paziņojiet mums, izvēloties šo tekstu un nospiežot Ctrl+Enter.

Līdzīgas ziņas

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *

%d bloggers like this:

Spelling error report

The following text will be sent to our editors: