Lasīšanas Laiks:59 Sekunde(-s)

Tas ir noticis! Microsoft beidzot ir pievienojis īpašu kombināciju Word, kas ļauj ievietot tekstu bez formatēšanas. Tā izmanto to pašu tastatūras saīsni, kas jau ir daudzās citās programmās – Ctrl + Shift + V. Kā ziņo Jennifer Gentleman no Microsoft, šī funkcija tagad ir pieejama programmas beta versijā gan operētājsistēmām Windows, gan Mac.

 

Word jau sen ir ļāvis pēc ielīmēšanas noņemt formatējumu no ielīmētā teksta, izmantojot nelielu lenti, kas tiek parādīta un sniedz iespēju saglabāt sākotnējo formatējumu, pielāgot to dokumenta formatējumam vai vienkārši izmantot atvērto tekstu.

Microsfot vēlas, lai šī funkcija būtu pieejama ne tikai Word, bet arī visā sistēmā, izmantojot Power Toys, kas Windows pievieno daudz lielisku funkciju. Ja izmantojat Mac, funkciju var atveidot arī tāda programma kā Pure Paste, lai gan tā jo īpaši standarta kombinācijas Command + V saīsnes kombināciju liek ielīmēt atvērtu tekstu, tāpēc ir nepieciešams papildu solis, lai ielīmētu ar formatējumu.

Avots: The Verge

One thought on “Word beidzot ir ieviesta tastatūras saīsne teksta ielīmēšanai bez formatēšanas

  1. Atbalsojums: burnout

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *

Attīstība nevar notikt tikai galvaspilsētā – Eiropas komisārs par Latviju Previous post Attīstība nevar notikt tikai galvaspilsētā – Eiropas komisārs par Latviju
OnePlus Nord CE beidzot saņem stabilu versiju OxygenOS 13 balstīta uz Android 13 Next post OnePlus Nord CE beidzot saņem stabilu versiju OxygenOS 13 balstīta uz Android 13