9 lietas un darbības, kas kaķiem ļoti patīk

Kaķiem patīk ne tikai atpūsties, spēlēties un ēst. Ir vēl daudz citu lietu, ko kaķi mīl darīt. Tāpēc šodien parunāsim par deviņām kaķu iecienītākajām lietām un laika pavadīšanas veidiem.

1. Mūzikas klausīšanās.

Izrādās, ka kaķiem patīk mūzika, taču ne visa mūzika, bet tikai noteiktas skaņas. Zinātnieki noskaidroja, ka purni ļoti labprāt klausās tekoša ūdens, putnu čivināšanas un purpināšanas skaņas. Šīs skaņas ir kā nomierinošs līdzeklis kaķiem.

2. Kaķu mētras.

Lielākajai daļai kaķu tā ir lieliska anti-stresā aktivitāte. Ir visdažādākās kaķu mīļu rotaļlietas un priekšmeti. Ja gaidāma stresa situācija, ir labi, piemēram, pa rokai paņemt rotaļlietu ar kaķeni.

3. Laiks ar cilvēku.

Tika veikts eksperiments, kurā kaķim tika lūgts izvēlēties starp kārumu, rotaļlietu un cilvēka klātbūtni. Rezultātā uzvarēja cilvēks. Visbiežāk kaķi izvēlas cilvēkus.

4. Siltums.

Kaķi ir siltumu mīloši dzīvnieki. Ja tos novērosiet, pamanīsiet, ka kaķis vienmēr izvēlas siltāku atpūtas vietu. Un nav svarīgi, vai tas ir radiators vai īpašnieka apskāviens.

5. Medību spēle.

Mūsu iemīļotajiem mājas kaķiem ir spēcīgs medību instinkts. Tāpēc viņiem patīk dzīties pakaļ rotaļlietām, putniem un kukaiņiem.

6. Cilvēka balss.

Mūsu kaķa balss rada miera sajūtu. Visvairāk viņiem patīk klausīties sievietes.

7. Dabas vērošana pa logu.

Viņi var ļoti ilgi sēdēt pie loga un vērot dabu, dzīvniekus un cilvēkus. Viņiem patīk pavadīt brīvdienas šādā veidā.

8. Spēlēšanās ar kastēm.

Īpaši iecienītas ir kastes. Kaķi jūtas pilnībā pasargāti, ja ir norobežoti no visām pusēm.

9. Sēdēt augstu.

No augstuma viss ir lieliski redzams, un kaķis jūtas droši un pārliecināti. Tā ir arī laba vieta, kur paslēpties no kaitinošiem ģimenes locekļiem.

 

Līdzīgas ziņas

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *

%d bloggers like this:

Spelling error report

The following text will be sent to our editors: