Lasīšanas Laiks:1 Minute(-s), 32 Sekunde(-s)

Šomēnes aplikāciju veikalos “Play veikals” un “App store” bezmaksas lejupielādei ievietota Aizkraukles novada mobilā lietotne “Aizkraukles novads”, aģentūra LETA uzzināja pašvaldībā.

Mobilā lietotne darbosies viedtālruņos un planšetdatoros. Lejupielādēt jauno aplikāciju pašvaldība jo īpaši aicina Aizkraukles novadā deklarētos iedzīvotājus, jo iecerēts, ka tieši deklarētiem iedzīvotājiem ar lietotnes palīdzību būs iespējams saņemt priekšrocības un atlaides pašvaldības iestādēs un pie pašvaldības sadarbības partneriem – uzņēmējiem.

Ikviens aplikācijas lietotājs varēs iesniegt ziņojumus pašvaldībai par dažādām problēmām un saimnieciskiem jautājumiem, pašvaldības noteiktajā kārtībā saņemt atbildi, ātri un ērti sazināties ar pašvaldības iestādēm, iesniegt iesniegumus pašvaldībai, izmantojot sagatavotās formas, sekot līdzi pašvaldības jaunumiem un pasākumiem, uzzināt par tūrisma pakalpojumiem un piedāvājumiem, izmantot interaktīvu Aizkraukles novada tūrisma objektu karti.

Savukārt Aizkraukles novadā deklarētie iedzīvotāji, autentificējoties ar “Latvija.lv” vienotās pieteikšanās moduli, papildu iepriekš uzskaitītajam varēs piedalīties aptaujās un publiskajās apspriešanās, ārkārtas situācijās saņemt brīdinājuma ziņu no pašvaldības par nepieciešamo rīcību, saņemt priekšrocības un atlaides pašvaldības iestādēs un pie sadarbības partneriem.

Padomāts arī par tiem iedzīvotājiem, kuri nelieto viedierīces – rasta iespēja izveidot arī plastikāta Aizkraukles novada iedzīvotāja karti, kas nodrošinās priekšrocības, taču tā nebūs tik daudzfunkcionāla kā jaunā lietotne. Uz iedzīvotāja kartes būs norādīts kvadrātkods (QR kods), kartes numurs, personas vārds un uzvārds, līdzīgi kā tas tiks attēlots elektroniskajā kartes versijā lietotnē.

Patlaban lietotne vēl tikai sākusi funkcionēt, tāpēc aktuāls ir tās “piepildījums” ar izdevīgiem piedāvājumiem. Uzņēmēji, kuri aplikācijas “Aizkraukles novads” lietotājiem vēlas darīt zināmus savus izdevīgos piedāvājumus, kas varētu būt aktuāli gan novada iedzīvotajiem, gan visiem pārējiem aplikācijas lietotājiem, var tos iesūtīt iekļaušanai aplikācijā.

No iedzīvotāja kartes pirmreizējās izsniegšanas maksas ir atbrīvotas Aizkraukles novada administratīvajā teritorijā deklarētās personas līdz 18 gadu vecumam, pensionāri, politiski represētas personas, trūcīgas un maznodrošinātas personas, personas ar invaliditāti, daudzbērnu ģimenes (3 un vairāk bērni), kā arī Aizkraukles novada Goda pilsoņi.

Jauno lietotni iedzīvotāji jau var ielādēt, tā darbojas. Savukārt plānots, ka jauno Aizkraukles novada iedzīvotāja karti sāks izsniegt aprīļa vidū.

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *

Aptauja: Latvijā 46% iedzīvotāju ir pakļauti riskam kļūt par finanšu krāpnieku upuri Previous post Aptauja: Latvijā 46% iedzīvotāju ir pakļauti riskam kļūt par finanšu krāpnieku upuri
Aglonas pasta nodaļa aprīļa otrajā pusē pārcelsies uz jaunām telpām Next post Aglonas pasta nodaļa aprīļa otrajā pusē pārcelsies uz jaunām telpām