Aizvadītajā gadā izsludināti 311 likumi

author
1 minute, 7 seconds Read

Aizvadītajā gadā tikuši izsludināti 311 likumi, publicējot tos oficiālajā izdevumā “Latvijas Vēstnesis”, informēja izdevuma digitālās komunikācijas speciāliste Alīna Kļaviņa.

Starp šiem tiesību aktiem ir 53 jauni likumi un 258 grozījumi.

 

Gada sākumā stājušies spēkā 200 tiesību akti

Visvairāk grozītais likums 2022.gadā bija Ukrainas civiliedzīvotāju atbalsta likums, kas tika izsludināts pērnā gada 4.martā. Likumam kopumā bijuši 13 grozījumi.

Gada īsākais likums bijis “Par Diānas Mejas Mathuras atzīšanu par Latvijas pilsoni”, kas tika publicēts 22.jūnijā. Tas sastāv no septiņiem vārdiem.

Savukārt garākais pērn izsludinātais likums bijis Elektronisko sakaru likums. Tas tika publicēts 28.jūlijā un ietver 125 pantus.

Garākais likuma nosaukums – 157 vārdi – ir likumam par Ungārijas Aizsardzības ministrijas pievienošanos Saprašanās memorandam, kuru izsludināja 20.oktobrī.

Visīsāko laiku bijis spēkā likums “Par Ukrainā cietušo un bojā gājušo piemiņas dienas noteikšanu”, kas “Latvijas Vēstnesī” tika publicēts 8.aprīlī. Tas bija spēkā 33 dienas.

Visvairāk skatītie no pērn pieņemtajiem bijuši Pašvaldību likums, Ukrainas civiliedzīvotāju atbalsta likums un Energoresursu cenu ārkārtēja pieauguma samazinājuma pasākumu likums.

Ja esat atklājis pareizrakstības kļūdu, lūdzu, paziņojiet mums, izvēloties šo tekstu un nospiežot Ctrl+Enter.

Līdzīgas ziņas

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *

%d bloggers like this:

Spelling error report

The following text will be sent to our editors: