Gada sākumā stājušies spēkā 200 tiesību akti

0
(0)

Svētdien, 1.janvārī, Latvijā stājās spēkā 200 tiesību akti, no kuriem 40 ir likumi un 54 – Ministru kabineta (MK) noteikumi, kas iepriekš tikuši publicēti oficiālajā izdevumā “Latvijas Vēstnesis”,  informēja izdevuma digitālās komunikācijas speciāliste Alīna Kļaviņa.

Pērn tiesību aktu, kuri stājās spēkā no 1.janvāra, skaits bija lielāks – tādu bija 223. Savukārt 108 tiesību akti, sākoties 2023.gadam, zaudēja spēku.

Starp tiesību aktiem, kuri stājās spēkā svētdien, ir arī viens no visvairāk skatītajiem un iepriekš otrreizējā caurlūkošanā iesniegtajiem – Pašvaldību likums.

Visi tiesību akti, kas iepriekš publicēti “Latvijas Vēstnesī” un kas stājās spēkā 1.janvārī, ir vienkopus pieejami tiesību aktu vietnē “likumi.lv”, sadaļā “Jaunākie”.

Pēdējais kārtējais oficiālā izdevuma “Latvijas Vēstnesis” pagājušā gada laidiens, kā arī pēdējais papildu laidiens ar pašvaldību saistošajiem noteikumiem iznāca piektdien, 30.decembrī. Tādējādi noslēdzās 2022.gada oficiālo publikāciju izziņošana.

Līdz ar to noslēdzās to tiesību aktu saraksts, kas stājās spēkā 2023.gada 1.janvārī.

Oficiālajā izdevumā “Latvijas Vēstnesis” 2022.gadā kopumā publicēti 5613 tiesību akti un oficiālā informācija, informēja Kļaviņa.

Starp tiem bijuši 311 likumi, 819 Ministru kabineta (MK) noteikumi un 1688 pašvaldību saistošie noteikumi.

Tāpat “Latvijas Vēstnesī” pērn publicēti 40 450 oficiālie paziņojumi – izsoles, mantojumu ziņas, paziņojumi kreditoriem, vēstis par laulāto mantiskajām attiecībām un citi.

Cik noderīgs bija šis raksts?

Noklikšķiniet uz zvaigznītes, lai to novērtētu!

Vidējais novērtējums 0 / 5. Balsu skaits: 0

Līdz šim nav balsis! Esi pirmais, kas novērtē šo ziņu.

1 Comment
  1. […] Gada sākumā stājušies spēkā 200 tiesību akti […]

Leave A Reply

Your email address will not be published.

Tulkot »