Ludzas novada pašvaldība apstiprinājusi jaunu sadzīves atkritumu apsaimniekošanas maksu

0
(0)

Ludzas novada pašvaldība apstiprinājusi jaunu sadzīves atkritumu apsaimniekošanas maksu, informēja SIA “Ludzas apsaimniekotājs” Sanitārās attīrīšanas iecirkņa vadītājs Armands Rudovičs.

Ludzas novada Ludzas pilsētā, Zilupes pilsētā, Briģu, Cirmas, Isnaudas, Istras, Lauderu, Ņukšu, Nirzas, Pureņu, Pasienes, Pildas, Rundēnu, Zaļesjes pagastu administratīvajās teritorijās no 1.februāra ar Ludzas novada pašvaldības domes lēmumu nešķirotu sadzīves atkritumu apsaimniekošanas maksa ir noteikta 22,85 eiro par kubikmetru (m3) bez pievienotās vērtības nodokļa (PVN).

Iepriekš “Ludzas apsaimniekotājs” maksa par sadzīves atkritumu apsaimniekošanu bija 18,06 eiro par m3 bez PVN. Līdz ar to cenas kāpums ir 26,5%.

No šī gada SIA”Ludzas apsaimniekotājs” sākusi atkritumu apsaimniekošanu arī Zilupes pilsētā un Lauderu, Pasienes, Zaļesjes pagastos.

Regulatora apstiprināto sadzīves atkritumu apglabāšanas pakalpojuma tarifu maksā atkritumu apsaimniekotājs, nešķirotus sadzīves atkritumus nododot sadzīves atkritumu poligonā. Tarifs iekļauj visas izmaksas, kas saistītas ar nešķirotus sadzīves atkritumu plūsmas apsaimniekošanu atkritumu poligona teritorijā, un to veido divu komponenšu summa: sadzīves atkritumu apglabāšanas pakalpojuma komponente un dabas resursu nodoklis.

SIA “Ludzas apsaimniekotājs” pieder Ludzas novada pašvaldībai, uzņēmuma apgrozījums 2021.gadā bija 2,27 miljoni eiro, zaudējumi 69 024 eiro, liecina “Firmas.lv” dati. Informācija par 2022.gadu vēl nav pieejama.

Cik noderīgs bija šis raksts?

Noklikšķiniet uz zvaigznītes, lai to novērtētu!

Vidējais novērtējums 0 / 5. Balsu skaits: 0

Līdz šim nav balsis! Esi pirmais, kas novērtē šo ziņu.

Leave A Reply

Your email address will not be published.

Tulkot »