Baltijas valstīs degvielas cenas palielinās

author
1 minute, 22 seconds Read

Pagājušajā darba nedēļā Baltijas valstu galvaspilsētās palielinājās degvielas cenas, izņemot benzīna cenu Viļņā, liecina aģentūras LETA apkopotie dati.

Darba nedēļas nogalē dārgākais benzīns bija nopērkams Tallinā, sekoja Rīga, bet lētākā benzīna cena bija Viļņā. Savukārt augstākā cena dīzeļdegvielai bija Tallinā, bet zemākā tā bija Viļņā.

Rīgā “Circle K” degvielas uzpildes stacijā Krasta ielā 95.markas benzīna cena palielinājās par 1,8% – līdz 1,654 eiro, bet dīzeļdegvielas cena kāpa par 2,3% – attiecīgi līdz 1,754 eiro par litru.

Viļņā “Circle K” degvielas uzpildes stacijā Savanorju prospektā 95.markas benzīna cena samazinājās par 0,7% un maksāja 1,509 eiro par litru, bet dīzeļdegviela maksāja 1,699 eiro par litru, kas ir par 1,2% vairāk nekā pirms nedēļas.

Tallinā “Circle K” uzpildes stacijās 95.markas benzīna cena kāpa par 2,3% – līdz 1,759 eiro par litru, arī dīzeļdegvielas cena palielinājās par 2,3%, sasniedzot 1,789 eiro par litru.

Autogāzes cenas Rīgā un Viļņā nedēļas laikā saglabājās stabilas un maksāja attiecīgi 0,835 eiro un 0,722 eiro par litru. Vienlaikus Tallinā autogāze palika dārgāka, cenai palielinoties par 2,6% – līdz 0,8 eiro par litru.

 

Līdzīgas ziņas

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *

%d bloggers like this:

Spelling error report

The following text will be sent to our editors: