Lasīšanas Laiks:1 Minute(-s), 10 Sekunde(-s)

Topošā Mitsubishi Colt foto netieši atklāj franču modeļa seju

Sociālajos tīklos ir publicēts gaidāmā modeļa Colt priekšējās daļas attēls. Nākotnes Colt, kas, kā jau zinām, būs Renault Clio klons. Tāpat kā Mitsubishi ASX ir tuvs radinieks Renault Captur, kas 2024. gada sākumā mainīs savu seju.

Un, ja atšķirības starp Colt un Clio ir tikpat smalkas kā starp abiem krosoveriem (tikai logotips uz radiatora režģa), mēs varam viegli iedomāties, kāda būs atjauninātā Clio seja.

Jebkurā gadījumā šis fotoattēls apstiprina arī līdz šim labāko jaunā Clio atainojumu, ko publicēja franču L’Argus. Abos attēlos redzams jaunais režģis un pārveidotā optika. Identiska ir arī gaisa ieplūdes atvere bampera apakšdaļā.

Galvenais nezināmais ir gaismas paraksts un režģis. Taču iespējams, ka Mitsubishi arī vēlas vairāk atšķirties no franču automobiļiem, integrējot Colt raksturīgos elementus.

Atgādinām, ka atjauninātais Clio tiks prezentēts 2023. gada aprīlī, dažas nedēļas pirms Mitsubishi Colt , kas pirmizrādi piedzīvos dažus mēnešus pirms nākamā gada oktobrī.

Papildus priekšdaļai jaunais Clio parādīs arī dažas izmaiņas aizmugurē ar pārveidotiem priekšējiem lukturiem un bamperi. No otras puses, iekšpusē ir gaidāmi daži jauni elementi. Clio saglabās savu pašreizējo instrumentu paneli, taču mainīsies galvenokārt aprīkojuma izvēle un salona apdare.

Zem motora pārsega pazudīs daži dzinēji (1.0 SCe 65, 1.3 TCe 140), kā arī X-Tronic bezpārtraukuma transmisija. Hibrīda versija E-Tech 145 paliks katalogā, un tās akumulatora ietilpība tiks palielināta no 1,2 līdz 1,3 kWh.

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *

Previous post Apple laidīs klajā iOS 16.3.1 iPhone ierīcēm ar uzlabotu drošību un kļūdu labojumiem
Next post Augšdaugavas novadā notiek zemessardzes mācības