Lasīšanas Laiks:1 Minute(-s), 15 Sekunde(-s)

Valsts autoceļu tīklā darbi notiek 23 ceļu posmos, tai skaitā uz desmit tiltiem un pārvadiem, portālu informēja VSIA “Latvijas Valsts ceļi”.

Vairākos galveno autoceļu posmos ierīkotas vidējā ātruma kontroles reģistrācijas iekārtas, tāpēc attiecīgajos posmos ieviests ātruma ierobežojums 50 un 70 kilometri stundā (km/h). Šādi ierobežojumi ir uz Valmieras šosejas (A3) starp Plāci un Stalbi, uz Daugavpils šosesas (A6) no Kokneses līdz Stukmaņiem, uz Liepās šosejas no no Kalniņiem līdz Durbei, uz autoceļa Krievijas robeža (Grebņeva)-Rēzekne-Daugavpils-Lietuvas robeža (Medumi) (A13) no Kovališķiem līdz Zolvas ezeram.

Joprojām ilgākais laiks ceļā būvdarbu dēļ jāplāno, braucot cauri Lielvārdei, kur uz Daugavpils šosejas notiek plaši būvdarbi un ieviesti trīs reversās kustības posmi, un uz autoceļa Krievijas robeža (Grebņeva)-Rēzekne-Daugavpils-Lietuvas robeža (Medumi) (A13) no Grebņevas līdz Kārsavai, kur ierīkoti četri luksoforu posmi.

Lielākie ierobežojumi uz valsts galvenajiem autoceļiem ir uz Vidzemes šosejas (A2) no Sēnītes līdz Siguldai, kur satiksme organizēta pa labās puses brauktuvi un ieviests ātruma ierobežojums 70 un lokāli 50 km/h, turklāt satiksme notiek pa vienu joslu katrā virzienā. Paredzamais remontdarbu posma šķērsošanas laiks ir 20 minūtes.

Uz Daugavpils šosejas dzelzceļa pārvada pie Pļaviņām tāpat notiek remonts, un tur ieviesta viens luksoforu posms. Ātruma ierobežojums ir 30 km/h, bet platuma ierobežojums ir 3,5 metri.

Tikmēr uz Daugavpils šosejas (A6) Lielvārdē trijos posmos satiksme tiek regulēta ar luksoforu, ātruma ierobežojums ir 50 km/h, un posma šķērsošanai jāplāno gandrīz 30 minūtes.

Virkne ierobežojumu ir arī uz valsts reģionālajiem autoceļiem. Tāpat četri tilti uz būvdarbu laiku ir slēgti satiksmei.

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *

Previous post Pirmdien vietām gaidāms īslaicīgs lietus un pērkona negaiss
Next post Vanaga: Visas streika vienošanās nav izpildītas