Lasīšanas Laiks:1 Minute(-s), 23 Sekunde(-s)

Lai iedzīvotāji varētu uzlabot savu dzīves un apkārtējās vides kvalitāti, Liepājas pašvaldība aicina interesentus pieteikties pašvaldības līdzfinansējumam gan mikrorajonu pagalmu labiekārtošanai, gan sadzīves atkritumu savākšanas punktu izveidei, portālu informēja pašvaldības sabiedrisko attiecību speciāliste Evita Enģele.

Mikrorajonu pagalmu labiekārtošanai jeb daudzdzīvokļu mājām piesaistīto zemesgabalu labiekārtošanai iedzīvotāji var paredzēt rekonstruēt gājēju un braucamās daļas ceļus, izveidot bērnu rotaļu un sporta laukumus, uzstādīt velostatīvus, veikt apzaļumošanu, izbūvēt apgaismojumu, izveidot automašīnu stāvvietas, kā arī uzstādīt soliņus, atkritumu konteineru novietnes un veļas žāvēšanas konstrukcijas vai nojumes.

Uz līdzfinansējumu var pretendēt, ja daudzdzīvokļu dzīvojamās mājas kopējā platība ir vismaz 1000 kvadrātmetri (m2) vai daudzdzīvokļu dzīvojamās mājas, kuras ieguvušas titulu “Sakoptākais nams” un kuru kopējā platība ir vismaz 800 m2, mājas pārvaldīšanas tiesības nodotas dzīvokļu īpašnieku biedrībai vai pilnvarotai personai, mājā esošo neapdzīvojamo telpu platība nepārsniedz 25% no kopējās daudzdzīvokļu dzīvojamās mājas platības, vai vienai personai pieder ne vairāk kā 25% no mājā esošajiem dzīvokļu īpašumiem.

Pieteikumus pašvaldības līdzfinansējuma saņemšanai mikrorajonu pagalmu labiekārtošanai var iesniegt līdz šī gada 12.aprīlim. Pieejamais līdzfinansējums 15 000 eiro, bet šo summu plānots papildināt.

Savukārt, lai veicinātu dalītās atkritumu vākšanas sistēmas ieviešanu, pašvaldība aicina daudzdzīvokļu dzīvojamo māju dzīvokļu īpašnieku kopībām pieteikties atbalstam sadzīves atkritumu savākšanas punktu izveidei.

Pieteikumus līdzfinansējuma saņemšanai jaunu sadzīves atkritumu savākšanas punktu izveidei var iesniegt līdz šī gada 11.aprīlim. Kopējais pieejamais līdzfinansējums ir 2400 eiro.

Uz līdzfinansējumu var pretendēt daudzdzīvokļu dzīvojamās mājas, kuru kopējā platība ir vienāda vai lielāka par 1000 m2, vienāda vai lielāka par 800 m2 un kuras ir ieguvušas titulu “Sakoptākais nams”. Arī divu vai vairāku daudzdzīvokļu dzīvojamo māju dzīvokļu īpašnieku kopības var vienoties par kopīgu projekta iesniegšanu.

Abu konkursu nosacījumi un pieteikuma veidlapa pieejama pašvaldības mājaslapā “www.liepaja.lv“.

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *

Tiesai nodod kriminallietu pret tevu par tris savu bernu seksualu izmantosanu Previous post Tiesai nodod krimināllietu pret tēvu par trīs savu bērnu seksuālu izmantošanu
scale 2400 Next post Kādi 4 pārtikas trūkumi izraisa galvassāpes?