Lasīšanas Laiks:33 Sekunde(-s)

Kamēr Saeimas Budžeta un finanšu (nodokļu) komisiju vadīšot Jānis Reirs (JV), tikmēr pievienotās vērtības nodoklis (PVN) netikšot celts.

Reirs Intervijā LTV raidījumam “Rīta panorāma” teica, ka pašlaik netiekot strādāts pie PVN celšanas. Viņš paskaidroja, ka ir dažādi citi veidi, kā ir iespējams palielināt budžeta ieņēmumus. Piemēram, kādu izmaksu samazināšana.

“PVN netiks celts. PVN celšana ir visslinkākā politiķu darbība. Tad nekas cits nav jādara – nav jādomā, vienkārši pieliec 1%, un tev iekrīt 150 miljoni,” sacīja Reirs.

Reirs arī akcentēja, ka PVN ir regresīvs nodoklis, kas tiešā veidā skar maznodrošinātos, tāpēc jāmeklē citi veidi, kā palielināt ieņēmumus.

Vienlaikus Reirs norādīja, ka izmaiņas nodokļu politikā būšot, taču PVN palielināšanai arī Saeimā nepietiktu balsu.

Skrundas novadā lauku pupu laukā lietots Eiropas Savienībā aizliegts insekticīds Previous post Skrundas novadā lauku pupu laukā lietots Eiropas Savienībā aizliegts insekticīds
Aptauja: 52% Latvijas iedzīvotāju ir tikai virspusēja izpratne par to, kur nonāk viņu iemaksas pensiju otrajā līmenī Next post Aptauja: 52% Latvijas iedzīvotāju ir tikai virspusēja izpratne par to, kur nonāk viņu iemaksas pensiju otrajā līmenī