Lasīšanas Laiks:1 Minute(-s), 29 Sekunde(-s)

Horoskops sestdienai, 21. oktobrim.

AUNS

Šodien velti laiku sev. Ļoti vēlams izglītoties, pievērsties garīgām un filozofiskām tēmām, apdomāt, ko vēlies sasniegt. Privātajā dzīvē sirsnība un sapratne.

VĒRSIS

No rīta prātosi, ka vajadzētu atpūsties, paslinkot un neko nedarīt. Taču miera jau nebūs – ar prieku pievērsīsies saimniecības darbiem, kārtosi, tīrīsi, gatavosi un lutināsi savējos.

DVĪŅI

Ļoti enerģiski darbosies mājas saimniecībā. Jāuzpoš telpas, jāizdaiļo ar rudens ziediem, jāpalutina savējie un jāielūdz uz saviesīgu pasēdēšanu draugi. Noskaņojums – optimistisks.

VĒZIS

Ienes attiecībās jaunas krāsas, pārsteidzot un palutinot mīļoto cilvēku. Bet, ja esi brīvs, tad dodies sabiedrībā un iepazīsities. Prieks no sajūtas, ka dzīve apkārt mutuļo.

LAUVA

Sarežģītās situācijās paļaujies uz draugu atbalstu, un arī pats pasniedz palīdzīgu roku. Attiecību tēmā vēlams neliels restarts – jātiek skaidrībā ar sevi un jāizrunājas ar savu otro pusīti.

JAUNAVA

Attiecībās ar mīļoto un radiniekiem izvairies no sīkiem strīdiņiem, un uz visām situācijām centies raudzīties no pozitīvās puses. Tad šī diena būs lieliski izdevusies.

SVARI

Krāsainas emocijas attiecību tēmā – sākot no dvēseles skumjām līdz par burvīgam un iedvesmas pilnam lidojumam. Katrs mirklis ir tā vērts. Izbaudi, ko dzīve tev sniedz.

SKORPIONS

Sirsnīga un jauka kopā būšana ar saviem mīļajiem un saturīgas sarunas. Kādu gaida nozīmīga tikšanās, kas sirdī iemet dzirkstelīti. Diena, kad uzplaukst cilvēciskās attiecības.

STRĒLNIEKS

Šī diena piemērota tam, lai baudītu mīlestību un ļautos kaislībām. Izrādi savas jūtas un saki labus vārdus. Prieku sagādās izbrauciens dabā un garāka pastaiga zeltītajā rudenī.

MEŽĀZIS

Rāma diena mājās, sirsnīgā atmosfērā un veiksmīgi saimniecības darbi. Jāizšķiro garderobe, jāsakopj āra teritorija… Tā rosoties, laiks paies nemanot.

ŪDENSVĪRS

Rosīgs garastāvoklis. Vajag kaut kur aizbraukt, satikties ar draugiem, pasportot, sarīkot saviesīgu pasākumu. Atrašanās nepārtrauktā kustībā tev ļoti piestāv.

ZIVIS

Krāsaini piedzīvojumi privātajā dzīvē. Kāds savu mīļoto cilvēku ieraudzīs jaunā gaismā, kāds iepazīsies neparastos apstākļos. Daudz pozitīvu noskaņu, kas priecēs un sniegs iedvesmu.

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *

Par diviem miljoniem eiro pārbūvēta Grenctāles galvenā iela Previous post Par diviem miljoniem eiro pārbūvēta Grenctāles galvenā iela
Sestdien daudzviet Latvijā gaidāmi nokrišņi Next post Sestdien daudzviet Latvijā gaidāmi nokrišņi