Lasīšanas Laiks:1 Minute(-s), 33 Sekunde(-s)

Koplietošanas platformā “Bolt” automašīnu vadītājiem ieviesta šoferu biometriskā identifikācija pēc nejaušības principa, lai pārliecinātos, ka attiecīgo profilu izmanto konkrētais autovadītājs, portālu informēja “Bolt” pārstāvji.

Partneršoferi, kas pieslēgušies platformai dažādos dienas laikos var tikt aicināti uzņemt pašbildi jeb selfiju, kas tiek salīdzināta ar autovadītāja reģistrācijas dokumentu. Gadījumā, ja pašbilde netiek uzņemta vai neatbilstību dēļ tiek noraidīta, partneršoferim nav iespēja turpināt darbu platformā. Tādējādi “Bolt” atkārtoti pārliecinās, ka attiecīgo profilu izmanto konkrētais autovadītājs. Drošības funkciju paplašināšana ir daļa no uzņēmuma mērķa, piedāvāt visiem lietotājiem drošu un patīkamu pieredzi.

“Bolt” operāciju speciāliste Laura Vārna norāda, ka biometriskā identifikācija pēc nejaušības principa ļauj ātrāk un efektīvāk novērst mēģinājumus izmantot svešu profilu kopbraukšanas pakalpojuma sniegšanai.

No tūkstošiem pārbaudītu profilu janvārī piekļuve lietotnei apturēta sešos gadījumos. Identitātes apstiprināšanas process var aizņemt laiku no dažām sekundēm līdz pat dažām minūtēm, pēc apstiprinājuma partneršoferis var turpināt darbu un saņemt klientu pieprasījumus. Uzņēmums atgādina, ka “Bolt” profila nodošana trešajām personām ir aizliegta.

Jaunās funkcijas ieviešana ir daļa no “Bolt” drošības funkciju paplašināšanas plāna. Papildu valsts noteikumiem kopbraukšanas pakalpojumu piedāvāšanai “Bolt” lietotnē jau darbojas dažādas funkcijas, kas uzlabo šoferu un pasažieru drošību – piemēram, iespēja kopīgot savu braucienu, kurā autovadītājs un klients var nosūtīt saiti tuvam cilvēkam, lai konkrētā persona var sekot līdzi braucienam arī savā ierīcē. Tāpat arī pēc katra brauciena gan šoferi, gan klienti var novērtēt viens otru aplikācijā, kā arī atstāt komentāru. Ja kāda reitings objektīvi samazinās, turpmāk personai var tikt liegta piekļuve platformai.

“Bolt Technology” ir mobilās lietotnes kompānija, kura ar “Bolt” zīmolu piedāvā kopbraukšanas pakalpojumus, elektrisko skrejriteņu, velosipēdu un automašīnu nomu, kā arī ēdiena un iepirkumu piegādi Eiropā, Tuvajos Austrumos un Āfrikā.

“Bolt” 2013.gadā izveidoja Markuss Villigs, kuram pašlaik kompānijas kapitālā pieder 17,05%. 2021.gada 31.decembrī grupu veidoja 48 kompānijas, kuru māteskompānija “Bolt Technology” ir visu “Bolt” lietotņu intelektuālā īpašuma turētāja. Lielāko daļu izpētes un izstrādes darba saistībā ar intelektuālo īpašumu notiek Igaunijā.

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *

Land Rover ir atjauninājis Range Rover Velar Previous post Land Rover ir atjauninājis Range Rover Velar
Ķengaragā atklātā “Lidl” veikala izveidē investēti vairāk nekā 9,1 miljons eiro Next post Ķengaragā atklātā “Lidl” veikala izveidē investēti vairāk nekā 9,1 miljons eiro