Nelielas siltumenerģijas tarifa izmaiņas Kandavā, Vānē un Zantē plānotas no 1.aprīļa

author
1 minute, 4 seconds Read

Nelielas centralizētās siltumenerģijas tarifa izmaiņas Tukuma novada Kandavā, Vānē un Zantē plānotas no 1.aprīļa, liecina publikācija oficiālajā izdevumā “Latvijas Vēstnesis”.

SIA “Kandavas komunālie pakalpojumi” 22.decembrī Sabiedrisko pakalpojumu regulēšanas komisijai iesniedza siltumenerģijas apgādes pakalpojumu tarifu projektu.

Pašreiz spēkā tarifs 102,15 eiro par megavatstundu (MWh) bez pievienotās vērtības nodokļa (PVN). Projektā piedāvāts terminētais tarifs 102,87 eiro par MWh bez PVN un tarifs 102,58 eiro par MWh bez PVN.

Piedāvātie tarifi varētu stāties spēkā 1.aprīlī. Tarifu izmaiņas ir saistītas ar minimālās darba algas un energoresursu – kurināmā, elektroenerģijas, degvielas – izmaksu izmaiņām, teikts publikācijā.

Kā jau vēstīts, saskaņā ar valsts atbalsta programmu energoresursu sadārdzinājuma kompensēšanai mājsaimniecībām – centralizētās siltumapgādes tarifu no 68 – 150 eiro par MWh valsts kompensēs 50% apmērā, savukārt no tās daļas, kas pārsniedz 150 eiro par MWh, valsts kompensēs 90%. Atbalstu piemēros centralizētās siltumapgādes uzņēmums.

SIA “Kandavas komunālie pakalpojumi” pieder Tukuma novada pašvaldībai. 2021.gadā uzņēmuma apgrozījums bija 1,08 miljoni eiro, peļņa 96 770 eiro, liecina “Firmas.lv” dati.

Līdzīgas ziņas

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *

%d bloggers like this:

Spelling error report

The following text will be sent to our editors: