No 14. decembra. WhatsApp ir šokējis visus ar negaidītu izmaiņu

author
3 minutes, 0 seconds Read

WhatsApp ir vispazīstamākais, populārākais un visplašāk izmantotais saziņas pakalpojums pasaulē, un tas ir ārkārtīgi populārs visā pasaulē. Šo saziņas programmatūru pastāvīgi izmanto ļoti, ļoti liels skaits cilvēku, vairāk nekā 2 miljardi cilvēku, un uzskata, ka tā ir labākā un pievilcīgākā no visām tirgū pieejamajām programmām. Visiem par milzīgu pārsteigumu notika kaut kas tāds, ko neviens pat tuvu nebija gaidījis, jo neviens nevarēja iedomāties, ka pārskatāmā nākotnē līdz tam kādreiz varētu nonākt. Saziņas dienests visus šokēja ar negaidītām pārmaiņām, ko neviens nebija gaidījis, jo nevienam nebija ne mazākās nojausmas, ka līdz tam kādreiz pārskatāmā nākotnē vispār varētu nonākt.

WhatsApp ir nolēmis ieviest vienu inovāciju, kas, pēc tās radītāju domām, varētu uzlabot programmatūras lietošanas pieredzi. Papildus esošajām funkcijām lietotāji tagad var nosūtīt pilnīgi jauna veida ziņojumus. Šādi ziņojumi var izdzēsties paši, taču nevis pēc dažām sekundēm, minūtēm, stundām vai dienām, kā tas varēja notikt iepriekš pēc sūtītāja pieprasījuma, bet gan uzreiz pēc pirmās apskates. Šādus ziņojumus, ja kāds tos redzēs, vairs nebūs iespējams lasīt otrreiz. Inovācija jau ir pieejama vairāku valstu iedzīvotājiem, un, spriežot pēc reakcijām sociālajos tīklos, visi ir sajūsmā par to. Neviens negaidīja, ka pasaulē lielākais ziņnesis ieviesīs šādu inovāciju.

Ņemot to vērā, tagad ikviens var nosūtīt ziņu, kas tiks dzēsta, tiklīdz tā tiks izlasīta pirmo reizi. Šādu ziņojumu nebūs iespējams nevienam pārsūtīt vai vienkārši saglabāt, jo šī iespēja nav pieejama nevienam. No 2022. gada 14. decembra šī jaunā funkcija būs pieejama visiem, tostarp Krievijā un Baltkrievijā dzīvojošajiem. Lai nosūtītu šāda veida ziņojumus, jums būs jāatjaunina WhatsApp līdz jaunākajai versijai, kas ir pieejama App Store un Play Market. Pēc programmatūras atjaunināšanas, sūtot ziņu, pieskarieties pogai sūtīt un turiet pirkstu uz tās aptuveni sekundi. Pēc tam tiks parādīta izvēlne, kurā varat izvēlēties, vai vēlaties nosūtīt ziņu, kas pēc kāda laika pazūd, vai ziņu, kas pazūd pēc izlasīšanas.

Pateicoties īpašam algoritmam, nebūs iespējams saglabāt ziņu, kas būtu jāizdzēš, pat izmantojot ekrānšāviņu vai ekrāna ierakstu. Fakts ir tāds, ka WhatsApp jau sen ir īpaša funkcija, kas bloķē šāda veida darbības, atpazīstot un analizējot lietotāja darbības. Tomēr šāda veida ziņojumus joprojām ir iespējams saglabāt. Lai to izdarītu, jums ir nepieciešams laiks, lai nofotografētu viedtālruņa ekrānu kādā citā elektroniskā ierīcē. Taču tas jādara, turot uz galvas citu sīkrīku. Tomēr, ņemot vērā ziņapmaiņas pakalpojumu lietotāju neviennozīmīgo reakciju internetā, ir iespējams, ka izstrādātāji tuvākajā nākotnē šo funkciju atspējos, ja pārāk daudz cilvēku būs ar to neapmierināti.

Līdzīgas ziņas

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *

%d bloggers like this:

Spelling error report

The following text will be sent to our editors: