Visspēcīgākie pasaulē. Sony ir laidusi klajā PlayStation 6

author
2 minutes, 36 seconds Read

Jo modernāka un tehnoloģiski attīstītāka ir elektroniskā ierīce, jo vairāk cilvēku to vēlas un var iegādāties. Pašlaik aktuālākā konsole tirgū ir PlayStation 5, un tā tika izlaista 2020. gada beigās. Šī elektroniskā ierīce nodrošina 10,28 teraflopu veiktspēju, kas ļauj palaist spēles 4K Ultra HD izšķirtspējā. Tomēr tehnoloģijas nestāv uz vietas un nepārtraukti virzās uz priekšu, un pavisam drīz ikviens un ikviens varēs iegādāties PlayStation 6, kas iegūs tādu tehnisko aprīkojumu, kas padarīs to par jaudīgāko pasaulē.

Kamēr pašreizējā konsole var palaist spēles 4K UHD formātā ar ātrumu 30-50 kadri sekundē, jaunā konsole nodrošinās stabilu 120 vai vairāk kadru ātrumu. Tiem, kam ir monitori ar 120 Hz un lielāku atdzīvināšanas frekvenci, tas būs ievērojama priekšrocība, padarot PlayStation 6 par ideālu ierīci un rīku spēlēšanai pat profesionālā līmenī. Tas viss būs iespējams, pateicoties nākamās paaudzes aparatūrai, ko galvenokārt ražos AMD un ko paredzēts prezentēt 2024. gadā. Tas ļaus PS6 nodrošināt jaudu 35 līdz 40 teraflopu apjomā, padarot šo elektronisko ierīci neticami jaudīgu un ārkārtīgi produktīvu.

Ikviens un ikviens, kurš iegādājas jaunu spēļu konsoli, garantēti būs ar to vairāk nekā apmierināts, jo šajā konkrētajā gadījumā nav citas iespējas. Tomēr, papildus ļoti spēcīgs “dzelzs”, Sony PlayStation 6 saņems zibatmiņas disku 2 TB pamata versijā, un, pateicoties ātrums vairāk nekā 8000 MB / s lasīšanai un rakstīšanai, šī atmiņa tiks aktīvi izmantota papildus RAM, piemēram, lai padarītu atvērtā spēļu pasaule ir detalizētāka, liela mēroga un detalizēti izstrādāts. Vēl viena jaunās konsoles funkcija būs iespēja iesaldēt visu spēles gaitu, kas savukārt ne tikai ļaus turpināt spēlēt no vienas vietas, bet arī ļaus pārslēgties starp spēlēm.

Pateicoties tūlītējai pārslēgšanai starp spēlēm, tikai 5 līdz 10 sekunžu laikā varat pārtraukt spēlēt vienu spēli un sākt spēlēt citu, un tikpat ātri atgriezties pie iepriekšējās spēles. Tas viss padarīs nākamās paaudzes spēļu konsoles pēc iespējas pievilcīgākas, tāpēc ļoti, ļoti daudzi cilvēki vēlēsies tās iegādāties. Jaunās konsoles oficiālā prezentācija jau gaidāma 2024 – 2025 gados, un aptuveni sešus mēnešus pēc paziņojuma sāksies pārdošana. Tiem, kas vēlas iegādāties Sony PlayStation 6, jābūt gataviem tam, ka tas maksās visiem un visiem, kas tā un tā vēlas kļūt par tās īpašniekiem, aptuveni 700 dolāru, tas ir, lai samaksātu par to būs nepieciešams aptuveni 45 000 rubļu.

Līdzīgas ziņas

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *

%d bloggers like this:

Spelling error report

The following text will be sent to our editors: