Lasīšanas Laiks:1 Minute(-s), 40 Sekunde(-s)

Ārēji dārgais ķīniešu MPV no konkurentiem daudz neatšķiras, savukārt interjers, pēc visa spriežot, vēl nav gatavs. Jebkurā gadījumā vietējā tirgū modelim vajadzētu nonākt šogad.

Great Wall savā klāstā jau ir pilnvērtīgs minivens: līdzīgi “pirmajam” Toyota Noah vientilta modelim Cowry debitēja 2007. gadā (tas ir arī Voleex V80). Pēc šī furgona nebija pieprasījuma, tāpēc 2014. gadā ražošana tika pārtraukta. Un šeit ir vēl viens mēģinājums nostiprināties MPV segmentā: šoreiz šis modelis ir pievienojies Wey klāstam, kas ir Great Wall luksusa apakšuzņēmuma zīmols. Jaunuma nosaukumu no ķīniešu valodas var tulkot kā Alpine.

Mirušais Great Wall Cowry jeb Voleex V80.
Minivena Wey ārējā dizainā nav nekādu pārsteigumu, jo milzu režģim ar vertikālām līstēm ir daudz konkurentu: piemēram, Hongqi HQ9, Voyah Dreamer un GAC Trumpchi M8. Izmēru ziņā Wey Alpine ir pārspējis krieviem pazīstamo Toyota Alphard. “Ķīniešu” garums ir 5045 mm, platums – 1960 mm, augstums – 1900 mm, riteņu bāze – 3085 mm. Modelis būs aprīkots ar 18 collu diskiem.

Zīmola pārstāvji vēl nav parādījuši salonu, un, spriežot pēc stipri tonētajiem logiem, tas vēl nav gatavs. Tomēr vispārizglītojošiem spiegiem jau ir izdevies ielūkoties testa prototipa iekšpusē, tāpēc iekšpusē viss ir standarta – Wey Alpine ieguvis rezultātu tablo, kas izvietots vienā virtuālā instrumentu paneļa korpusā, un multimediju skārienjūtīgo ekrānu. Paredzams, ka minivens tiks piedāvāts arī sešvietīgā versijā.

Wey Alpine
Jaunais Wey būs pieejams kā plug-in hibrīddzinējs ar 1,5 benzīna turbo četru dzinēju (156 ZS). Arī šajā gadījumā ražotājs vēl nav publiskojis visas specifikācijas. Daži vietējie plašsaziņas līdzekļi uzskata, ka kopējā Alpine jauda būs aptuveni 396 ZS un ka furgons iegūs akumulatoru ar jaudu 39,67 kW*h, ar kuru MPV tikai ar elektrisko piedziņu varēs nobraukt aptuveni 204 jūdzes (WLTC ciklā līdzīga sistēma ir pieejama krosovera zīmola modeļiem).

Wey Alpine prezentācija notiks 18. aprīlī Šanhajas automobiļu izstādē, minivena mājas tirgū vajadzētu nonākt šā gada beigās.

Krievijā Wey zīmols šodien nav oficiāli pārstāvēts. Tomēr iepriekš viens no tā parketiem tika noķerts Krievijas Federācijā, kas nozīmē, ka pastāv iespēja, ka Great Wall vēl ievedīs zīmolu mūsu tirgū.

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *

Previous post Lancia Pu+Ra HPE: Stratos sporta auto iedvesmots kupeja atklāj zīmola jauno stilu
Next post Smart #3 kupejas formas krosovers uz Geely platformas ar Mercedes-Benz izstrādātu dizainu