Lasīšanas Laiks:1 Minute(-s), 51 Sekunde(-s)

Saskaņā ar statistiku, cilvēki biežāk iegādājas kaķēnus vai adoptē mājdzīvniekus, ignorējot patversmes kaķēnus vai pieaugušos kaķus.

Acīmredzot tāpēc, ka viņiem šādi mājdzīvnieki asociējas ar netīriem bezpajumtniekiem.

Ir daudz mītu par patversmes kaķiem.

🐱1. mīts: patversmes kaķi ir traki

Protams, ielas kaķis tika pakļauts dažādiem nervu satricinājumiem. Tomēr, nonācis siltā un gandarītā patversmē, zvērs saprot, ka šeit viņš nenomirs badā un netiks saplosīts ar suņu baru.

Turklāt ar šādiem “jaunpienācējiem” strādā brīvprātīgie un zoopsihologi, viņus socializējot.

Problēmdzīvniekus viņi nepiedāvā “adopcijai”, kamēr nav pabeiguši pieradināšanas kursu pie cilvēkiem.

Murrāšana, kas vēlas paņemt rokas un doties mājās, ir uzreiz acīmredzama: viņa pieķeras būra malai, cenšoties saskatīt, kurš atnācis, daži pūkaini izstiepj ķepas un sāk žēlīgi ņaudēt. Nav spēka paiet garām.

🐱 2. mīts: visi patversmes kaķi ir lipīgi

Patversmes darbinieki stāstīja, ka vispirms jaunpienācēju nomazgā no netīrumiem, ārstē pret blusām un parazītiem, pārbauda, ​​vai nav akūtu un hronisku saslimšanu.

Pēc tam viņi tiek vakcinēti un mikročipēti.

Tātad patversmes pūkaiņi būs tīrāki par dažiem saimniekkaķiem, ar kuru sterilizāciju un vakcināciju neviens nekad nav nodarbojies, uzskatot šo nodarbošanos par “kaitējumu veselībai, aknām”, “kaķi visu mūžu nodzīvojuši bez vakcinācijām un nekā” vai kas. ir citi attaisnojumi, lai netērētu naudu un laiku mājdzīvniekam.

🐱3. mīts: patversmes kaķi visi ir “hronikas”

Kaķis, kas izdzīvojis uz ielas lietū un sniegā bez jumta virs galvas, ir izgājis nežēlīgu dabisko atlasi, kas nozīmē, ka tam ir laba veselība.

Skaidrs, ka saaukstēšanās un saindēšanās nebija, un tās radīja kaitējumu veselībai. Bet kaķis cīnījās par vietu saulē un izdzīvoja. Un tas ir dārgi.

Daži saimnieki baro savus mājdzīvniekus ar ekonomiskās klases pārtiku vai ēdienu no galda, padarot mājdzīvniekus slimus, pat nedomājot par to.

Tāpēc, ja kaķis ir “hronisks”, jums joprojām ir jāizdomā, kāpēc.

🐱4. mīts: patversmes kaķi ir ļauni

Ziniet, ir tīrasiņu kaķi, kuriem, atvainojiet, “uz klibās kazas nevar piebraukt”, viņi ir gatavi kasīties un izlikties, ka tā bija.

Ej uz patversmi un paskaties, ar kādām acīm kaķis uz tevi skatās. Tie ir cerību un elpu aizraujošu ilgu pilni.

Daudzi glābēji, un tā es saucu tos, kuri no patversmes adoptēja kaķus, stāsta, kā viņu pūkaiņi kļūst par saimnieku sargeņģeļiem.

Ir skaidrs, ka ne katrs kaķis ātri pierod pie jaunām mājām.

Kaķim vajag sevi piespiest nebaidīties no cilvēka, iemācīties viņam uzticēties. Un īpašniekam viņai jāpalīdz.

One thought on “Patversmes kaķis: mīti un realitāte

  1. Atbalsojums: porn film

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *

Ko darīt, ja suns baidās satikt jaunus cilvēkus Previous post Ko darīt, ja suns baidās satikt jaunus cilvēkus
Rīgas dzīvnieku patversmē “Labās mājas” sākas suņu socializēšanas programma Next post Rīgas dzīvnieku patversmē “Labās mājas” sākas suņu socializēšanas programma