Lasīšanas Laiks:39 Sekunde(-s)

2021. gada sākumā Tesla pārtrauca Model S un Model X ražošanu, lai atjaunotu dizainu. Kopš tā laika ražotājs nav piegādājis automašīnas uz Eiropu. Un tagad, gandrīz divus gadus vēlāk, eiropieši ir sākuši saņemt šos automobiļus.

Kas ir zināms
Neraugoties uz ražošanas un piegādes pārtraukšanu, Elons Masks gandrīz gadu turpināja pieņemt elektromobiļu priekšpiegādes pasūtījumus. 2021. gada decembrī Tesla saprata, ka nespēs veikt piegādi, un pēc tam iepriekšējais pasūtījums tika slēgts. Paralēli tam ražotājs ražoja Model 3 un Model Y automobiļus pārdošanai Eiropas tirgū un vēlāk uzsāka ražotni Vācijas galvaspilsētā.

2022. gada augustā uzņēmums atsāka pieņemt iepriekšējus pasūtījumus. Pirmie savus automobiļus saņems klienti, kas pirms gandrīz diviem gadiem iepriekš pasūtīja Model X un Model S pledveida modifikācijās. Tie, kas automašīnas iepriekš pasūtīja pagājušajā vasarā, tās saņems tikai nākamgad.

Avots: Electrek
Attēls: Tesla

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *

13782011t1h6303 Previous post Respiratorais sincitiālais vīruss ir bīstams zīdaiņiem un vecāka gadagājuma cilvēkiem
9a551c5d802e9879871417ef778b9c7e Next post Kratos palīdzēs Boom radīt Symphony dzinēju virsskaņas pasažieru lidmašīnai Overture, kas lidos no Ņujorkas uz Londonu četru stundu laikā.