Lasīšanas Laiks:44 Sekunde(-s)

Volkswagen Patēriņa elektronikas izstādē (CES) 2023 ir atklājis sedanu ID.7. Automobilis ir ietērpts kamuflāžas tērpā, lai noslēptu automobiļa dizaina iezīmes.

Ko mēs zinām
Ārēji automašīna izskatās kā viens liels QR kods. Uzņēmumam bija jāstrādā, lai panāktu šādu efektu. Volkswagen speciālisti ir uzklājuši četrus desmitus krāsas slāņu ar vadošām īpašībām.

Volkswagen ID.7 ir 15″ diagonāles skārienpaliktnis, kas tiek izmantots, lai vadītu automobiļa izklaides sistēmu. Automobilis var automātiski apsildīt vai atdzesēt salonu, atpazīstot īpašnieku ar atslēgu.

[envira-gallery id=”2263″]

Elektriskā sedana maksimālais nobraukums WLTP ciklā ir 700 km. Garenbāze ir 2969 mm.

Pirmais Volkswagen ID.7 sērijveida modelis būs pieejams šā gada otrajā ceturksnī. Cena, protams, vēl nav norādīta. Transportlīdzekļi Eiropai tiks montēti Vācijā, Emdenes rūpnīcā. Turpat notiek arī ID.4 ražošana.

[envira-gallery id=”2279″]

Volkswagen ID.7 ir sestais ID sērijas modelis. Kopumā piedāvājumā būs 10 elektromobiļi. Visas tās parādīsies līdz 2026. gadam.

 

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *

Plavinu udenskratuve izsludinats oranzais bridinajums par augstu udens limeni Previous post Pļaviņu ūdenskrātuvē izsludināts oranžais brīdinājums par augstu ūdens līmeni
9366e9afc30f78ca7e6b971a60872a50 Next post World of Warcraft izstrādātāji apsver iespēju ieviest starpfrakciju ģildes alianses un ordas varoņiem