Lasīšanas Laiks:1 Minute(-s), 33 Sekunde(-s)

Wuling Bingo ir viens no populārākajiem Ķīnas šā gada jaunajiem produktiem, turklāt tas ir tikai februārī. Bingo ir kompakts elektriskais hečbeks ar aizmugures riteņu piedziņu. Wuling veikalā tika pamanīts melns paraugs, kuram no kreisās puses blakus atradās Wuling Mini EV , bet no labās – Wuling Air EV .

Wuling Bingo ir daudz lielāks par šiem mini automobiļiem: 3950/1708/1580, tā riteņu bāze ir 2560 mm un pašmasa – 1460 kg. Tam ir piecas durvis un četras sēdvietas. Tas ir līdz šim lielākais Wuling zīmola pilnībā elektriskais pasažieru mini automobilis. Wuling ir SAIC-GM-Wuling Automobile (SGMW), kopuzņēmuma starp SAIC, General Motors un Wuling Motors, preču zīme.

Interjerā ir retro stila ādas sēdekļi, diezgan liels apaļš divspiegu stūres rats un nedaudz izliekts viengabalains instrumentu paneļa un informācijas un izklaides sistēmas ekrāns. Kontrastīgas krāsas rada stilīgu interjeru. Vadības pārslēgs atrodas starp sēdekļiem, un tajā ir viens krūzīšu turētājs.

Bingo ir četrvietīgs, taču šķiet, ka pa vidu ir pietiekami daudz vietas mazam bērnam, lai gan, šķiet, nav drošības jostas.

Soliņu var salocīt divās vienāda izmēra daļās. Wuling piedāvās Bingo divās versijās:

Viendzinējs, aizmugurējo riteņu piedziņa. 41 ZS un 110 Nm. Maksimālais ātrums ir 100 km/h. Litija-dzelzs-fosfāta akumulators ar 17,3 kWh ietilpību, kas nodrošina 170 km CLTC nobraukumu. Cena sākas no 70 000 juaņu (10 300 USD).

Viendzinējs, aizmugurējo riteņu piedziņa. 68 ZS un 150 Nm. Maksimālais ātrums atkal ir 100 km/h. Litija-dzelzs-fosfāta akumulators ar 31,9 kWh ietilpību, kas nodrošina 312 km CLTC nobraukumu. Cena sākas no 100 000 juaņu (14 700 ASV dolāru).

Rakstzīmes: Wuling Bingo, Wuling Bingu, Wuling Bingo.

Vēl viens eksemplārs tika pamanīts naktī, skaisti izskatoties zaļganā un melnā krāsā ar smilškrāsas un melnu salonu.

Bezvadu uzlādes paliktņa nav, taču ir USB pieslēgvietas.

Wuling Bingo oficiāli nonāks Ķīnas automobiļu tirgū vēl šomēnes. Mēs atgriezīsimies ar pilnu cenu un specifikācijām, kad tas notiks.

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *

Honda Integra HATCHBACK – sporta hečbeks ar manuālo transmisiju Previous post Honda Integra HATCHBACK – sporta hečbeks ar manuālo transmisiju
Mazda CX-5 panākumi nav garantija nākotnei Next post Mazda CX-5 panākumi nav garantija nākotnei